دهدشت

اجاره داربست دهدشت

نصب داربست با بهترین کیفیت و در اسرع وقت و با کارکنان مجرب در خدمت تمامی عزیزان منطقه دهدشت می باشیم و سعی در ایجاد بهترین کیفیت کاری توسط شرکت آوین بست می باشیم

برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه اصلی شوید

خدمات داربست دهدشت

  1. نمای ساختمان
  2. نصب زیر بتن
  3. نصب غرفه
  4. بنرهای تبلیغاتی
  5. نصب داربست برای راه پله موقت کارگاهی
  6. نصب داربست برای جرثقیل دستی و دستگاه های بتن پاش
  7. ایجاد گیت و ورودی
  8. نصب بنر های تبلیغاتی
  9. پیچ و رول پلاک

کفراژبندی

کفراژ نوعی متفاوت از نصب داربست است که موارد استفاده بالایی دارد که در نظر داریم به تعدادی از این موارد اشاره داشته باشیم . کفراژ برای مهار نمای ساختمان ها : معمولا ساختمان هایی که نصب سازه فلزی آن بیش از ۳۰ متر می باشد احتیاج دارد سازه ای پشت آن نصب شود تا از خطرات احتمال مثل چپ شدن داربست و لرزش های داربست جلوگیری شود و باعث مهار کامل سازه می شود .

تعریف داربست

از انصال لوله ها در حالت های افقی و عمودی داربست بوجود می آید. بسته به نوع کار و استفاده از داربست فاصله های عمودی وافقی تغییر می کند .هرگز از لوله های داربست جهت بالا و پایین رفتن استفاده نگردد. * لوله های داربست از جنس فلز بوده و می بایست بسیار محکم و مقاوم می باشند. * استفاده از لوله های خم شده، برش داده شده توسط حرارت ممنوع می باشد. - انتهای لوله ها نباید شکاف و بریدگی داشته باشد. . و برای اتصال دو لوله در کنار یکدیگر از مهره اتصال استفاده شود.

دهدشت

نحوه محاسبه قیمت

داربست در هر شهر و منطقه ای بسته به شاخص هایی متغیر است . برای محاسبه قیمت ابتدا باید کفراژ و ابعاد کار را برای داربست بند توضیح دهیم . اگر کار بزرگ باشد و ساختمان ما یا متراژ کار باید نمی توان یک قیمت حدس و گمانی داد و بر اساس متراژ کار قیمت داده می شود اما کار های کوچکم را به هیچ عنوان نمی توان براساس متراژ قیمت را محاسبه کرد.

دهدشت

لوله های داربستی از جنس فولادی و گالوانیزه ساخته می شوند که خود دو مدل درزدار و بدون درز دارند. لوله های بدون درز دارای ایمنی بالاتری بوده و طبیعتاً هزینه تولید لوله بدون درز نیز بالاتر از لوله درزا دار می باشد. اما لوله های درزدار برای ساخت لوله های داربستی نیز مناسب و قابل استفاده هستند. در لوله داربستی هم از لوله های سنگین و هم از لوله های سبک می توان استفاده نمود که درباره ضخامت، طول و قطر لوله ها توضیح می دهیم.

ضخامت های مورد استفاده در این سایز لوله داربستی ۲، ۲/۵، ۳و ۴ میلیمتر می باشد که ضخامت های ۲و ۲/۵ میلیمتر پر کاربردتر می باشند.

استان ها

داربست فلزی آوین بست

استان ها

داربست فلزی آوین بست

آخرین نمونه کارها


داربست فلزی پرشین داربست

داربست فلزی پرشین داربست

یکی از پرکابردترین تجهیزات در پروژه های ساختمانی و عمرانی داربست می باشد.که تقریباً


داربست فلزی در حسن آباد

داربست فلزی در حسن آباد

ما در داربست حسن اباد تمامی خدمات داربسترا بهشما ارائه میدیهم .داربست اسمی که


نصب و اجاره داربست در نیشابور

نصب و اجاره داربست در نیشابور

داربست ها سازه های بسیار مهمی در ساخت و ساز خانه ها برج ها